• Plný úväzok
  • Nemecko

Pracovná ponuka na stavebné pomocné práce s vlastným autom, Nemecko, Passau ( 2 x v mesiaci predlžený víkend s rodinou )
Pozícia: Pomocné práce na stavenisku v meste a okolí Passau, Nemecko
Náplň práce:
• Odkrývanie potrubí
• manuálna zručnosť
• Práca s lopatou, alebo iné výkopové a pomocné práce
• Poskytujeme pracovné oblečenie: obuv, nohavice, tričko, bunda, prilba
• Požadujeme porozumenie a hovorenie po nemecky. (stačí pracovná nemčina na porozumenie pokynov I Agentúra Nemecká ma svojich SK, CZ koordinátorov)
Miesto výkonu práce:
• Passau
• Bad Füssing (ubytovanie)
cestujete na vlastnom aute 1-2 mesiace.Následne vám nájdeme ubytovanie bližšie.
Termín:
• Nástup ihneď do konca roka, resp. dlhjodobá práca
Pracovný čas:
• Pondelok až piatok od 7:00 do 17:00
• Každý druhý piatok voľný (2 týždne v mesiaci predlžený víkend s rodinou)
• Ostatné piatky doobeda
Platové ohodnotenie:
• 14 EUR na hodinu plus zákonné nemecké príplatky
• 150 EUR príspevok na benzín
• 14,00 EUR denný príspevok na stravné v pracovné dni, ktoré prevyšujú 8 hodín denne
Celkový zárobok:
• Približne 2100 – 2200 EUR netto mesačne
Poznámka:
• Z ubytovania do práce musíte chodiť vlastným autom, preto je poskytnutý príspevok na benzín.
Požiadavka:
• Hľadá sa jedna osoba s nástupom čo najskôr.
Doplňujúce informácie:
• ✅ Zmluva sa uzatvára priamo s nemeckou agentúrou – je to naša partnerská spoločnosť – záruka správnosti!
• ✅ Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
• ✅ Naše referencie hovoria za nás!
ℹ Pre viac info volajte na +421 940 999 202 (všeobecná infolinka)
ℹ Životopis v nemeckom jazyku a s fotografiou prosím posielajte na info@job4eu.sk
ℹ Máme k dispozícii veľa ponúk, tak volajte, píšte a nájdeme niečo presne pre vás
ℹ Číslo ponuky: R985CP
Kandidát, resp. zasielateľ svojho životopisu a iných osobných údajov, dáva súhlas aj na spracovanie údajov pre spoločnosť J4G PARTNER COMPANY, spol. s.r.o. ako aj ostatným partnerom.

Reagujte na túto ponuku, napíšte na info@job4gastro.sk