V rámci projektu Job4eu sa zameriavame na prácu vo výrobe, skladoch a mnohých iných oblastiach. Sme pracovný portál, ktorý spolupracuje len s rakúskymi a nemeckými firmami a agentúrami. U nás nemáte žiadne prvotné náklady, žiadne investície ani žiadne skryté poplatky. Prečo vznikol portál Job4eu ? Na základe našich vynikajúcich referencií a ohlasov od Vás sme sa rozhodli rozšíriť naše portfólio z gastronomického segmentu na ďalšie sektory, predovšetkým výrobu, sklady a stavebníctvo po celom Rakúsku a Nemecku.

Doterajšou dlhoročnou činnosťou sme nazbierali veľa poznatkov a silných partnerov v nemecky hovoriacich krajinách. O pracovné ponuky pre to nie je núdza a prácu nájdeme každému, kto spĺňa aspoň základné podmienky. U nás preto nájdete vždy rakúsku alebo nemeckú pracovnú zmluvu, so všetkými náležitosťami danej krajiny, kvalitného a spoľahlivého partnera, zabezpečené ubytovanie a HLAVNE pravidelnú mzdu !

Ako sa uchádzať o prácu ?

Treba nám poslať životopis s aktuálnou fotografiou. Treba si uvedomiť, že zamestnávateľov poznáme, ale taktiež sa musíte vedieť predať, nakoľko je vás uchádzačov veľa. Fotografia je preto najlepšia aktuálna a formálna, nie selfíčka z auta alebo popíjačky na chate. Prosím vás vždy treba napísať o čo mate záujem, akú mate približnú predstavu, kde, platovo, resp. čo najviac informácii, aby sme vám vedeli u nás v systéme pozrieť ponuku šitú na mieru. Berte ale prosím ohľad na to, že sa snažíme byt krajčírmi na mieru, ale čarodejníci nie sme 😊 Do správy, resp. mailu nám prosím napíšte, že nám dávate súhlas na spracovanie vašich údajov a súhlas na preposielanie aktuálnych ponúk.

Druhou možnosťou je vyplnenie jednoduché formulára na našej úvodnej stránke – zadajte meno, priezvisko, e-mail a pripojte svoj životopis s aktuálnou fotografiou. Môžete tiež zanechať komentár – napísať o čo máte záujem, kedy môžete nastúpiť a všetko ostatné, čo potrebujeme vedieť. Nezabudnite zaškrtnúť súhlas so spracovaním vašich osobných zapísaných v životopise, nakoľko vaše životopisy budú posielané na zamestnávateľom, ak sa spolu dohodneme na nejakých ponukách. Oni sa potom na základe vášho životopisu rozhodujú či vás vezmú. Po odoslaní životopisu vás budeme v čo najkratšom čase kontaktovať e-mailom alebo telefonicky, aby sme prediskutovali vašu situáciu a vedeli vám čo najskôr nájsť prácu.

Samozrejme nám kedykoľvek môžete zavolať, napísať SMS, na messenger, whatsapp… 😊

Aktuálne ponuky

Onedlho budeme mať množstvo výborných ponúk, aj v skladoch. O tom vás samozrejme budeme informovať 😊 Pošlite životopis, napíšte, zavolajte, tešíme sa na vás 😊

logo job4eu